Kontakta Modis Sverige

Modis Göteborg

Postgatan 28
411 06 Göteborg
Tel: 0200-288 800

info@modis.se


Modis Stockholm

Svetsarvägen 6
17141 Solna
Tel: 0200-288 800

info@modis.se



Möt vårt dream team


Matthias Löfgren - Modis Sverige

Mattias Löfgren

Regional Manager (t.f.)

+46 736 84 72 51

mattias.lofgren@modis.se

LinkedIn



Charlotte Flink

Administratör

+46 70 484 98 24

charlotte.flink@modis.se

LinkedIn

Fredrik Ström

Business Manager Test & Ledning

+46 73 684 75 01

fredrik.strom@modis.se

LinkedIn



Oscar Ericson - Modis Sverige

Oscar Ericson 

Business Manager Support & Helpdesk

+46 73 684 70 75

oscar ericson@modis.se

LinkedIn



Lasse Kristjansen

Business Manager Support & Helpdesk

+46 73 684 77 16

lasse.kristjansen@modis.se

LinkedIn

Oskar Woltelin

Business Manager Systemutveckling & Arkitektur

+46 73 684 74 38

oskar.woltelin@modis.se

LinkedIn



Linnea Sjödin

Business Manager Engineering

+46 72 220 90 73

linnea.sjodin@modis.se

LinkedIn



Duaa Bastawy

Business Manager Engineering

+46 73 684 70 38

duaa.bastawy@modis.se

LinkedIn



Jovanka Praizovic

Business Manager

+46 736 84 74 19

jovanka.praizovic@modis.se

LinkedIn



Hesho Ahmad - Modis Sverige

Hesho Ahmad

Business Manager (föräldraledig)

+46 736 84 61 66

hesho.ahmad@modis.se

LinkedIn