Kontakta Modis Sverige

Modis Göteborg

Postgatan 28
411 06 Göteborg
Tel: 0200-288 800

info@modis.se


Modis Stockholm

Svetsarvägen 6
17141 Solna
Tel: 0200-288 800

info@modis.se


Modis Linköping

Sankt Larsgatan 12
582 24 Linköping
Tel: 0200-288 800

info@modis.se


Modis Västerås

Badhusgatan 10
722 11 Västerås
Tel: 0200-288 800

info@modis.se



Möt vårt dream team


Viktoria Fahlin

Director Modis IT & Engeineering

+46 736 84 74 79

viktoria.fahlin@modis.se

LinkedIn



Matthias Löfgren - Modis Sverige

Mattias Löfgren

Regional Manager (t.f.)

+46 736 84 72 51

mattias.lofgren@modis.se

LinkedIn



Fredrik Ström

Business Manager Test & Ledning

+46 73 684 75 01

fredrik.strom@modis.se

LinkedIn



Oscar Ericson - Modis Sverige

Oscar Ericson 

Business Manager Support & Helpdesk

+46 73 684 70 75

oscar ericson@modis.se

LinkedIn



Lasse Kristjansen

Business Manager Support & Helpdesk

+46 73 684 77 16

lasse.kristjansen@modis.se

LinkedIn

Oskar Woltelin

Business Manager Systemutveckling & Arkitektur

+46 73 684 74 38

oskar.woltelin@modis.se

LinkedIn



Hesho Ahmad - Modis Sverige

Hesho Ahmad

Business Manager (föräldraledig)

+46 736 84 61 66

hesho.ahmad@modis.se

LinkedIn



Kristin Hauge

Regional Manager Modis IT & Engineering Stockholm

+ 46 736 84 80 18

kristin.hauge@modis.se

LinkedIn

Angelica Salazar Nelin

Recruitment Consultant Modis IT & Engineering Stockholm

+46 707 58 86 18

angelica.nelin@modis.se

LinkedIn



Dario Villaman

Business Manager Modis IT & Engineering Stockholm

+46 736 84 74 92

dario.villaman@modis.se

LinkedIn



Evelina Lindberg

Administrator Modis IT & Engineering

+46 720 02 28 52

evelina.lindberg@modis.se

Kenny Lind

Business Manager Modis IT & Engineering, Göteborg

+46 720 02 95 39

kenny.lind@modis.se



Christian Schenholm

Regional Manager Modis IT & Engineering Västerås och Linköping

+46 73 684 77 02

christian.schenholm@modis.se

LinkedIn



Gustav Tenerz

Business Manager Modis IT & Engineering, Västerås

+46 73 684 70 07

gustav.tenerz@modis.se

LinkedIn



Peder Ström

Business Manager Modis IT & Engineering, Linköping

+46 73 684 70 15

peder.strom@modis.se

LinkedIn